Apie mus

Mūsų istorija bei nuostabi komanda, susipažinkime!


Mūsų istorija


Sparčiai besikeičiant Europos Sąjungos vežėjų kontrolei ir administraciniams reikalavimams mes nusprendėme sukurti paslaugas, be kurių neapsieina jau daugelis Lietuvos krovininio transporto rinkos dalyvių. Sujungėme ilgametę, per 10 metų siekiančių įmonės patirtį vežėjų rinkoje, ryšius užsienyje bei sukūrę atstovų tinklą mes galime pasiūlyti išskirtinę vertę kiekvienam transporto verslui, kuris atlieka reisus ES šalyse, nes ten prieš keletą metų įsigalioję reikalavimai dabar numato atlikti administracinius veiksmus be kurių įgyvendinimo net ir mažam verslui gresia baudos iki 30 tūkst. eurų.

Suprantame, kad šiais laikais gilintis ir kartais net naudotis vertėjo paslaugomis norint jaustis ramiai kelionės metu tiek mažam dažnai vieno vairuotojo-savininko verslui, tiek didelėms įmonėms gali užimti per daug laiko, todėl rinkai pasiūlėme itin žemos kainos paslaugas tikėdamiesi, kad jos taps populiarios Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų pagrindinis išskirtinumas – individualus dėmesys kiekvienam klientui ir kainodara, kuri leidžia užtikrinti kiekvieno poreikius.

„Loi Macron dekretas“, „MiLoG“ ir panašūs terminai jums kelia galvos skausmą? O gal priešingai – jūs laimės kūdikis, nes dar nesate apie juos girdėjęs, nors dirbate vežėju? Bet kuriuo atveju – šiais laikais norint turėti tvarų ir sėkmingą verslą reikia atlikti visas Europos Sąjungos vežėjams priskiriamas procedūras ir tai už jus galime padaryti mes, todėl nedvejokite, kreipkitės jau dabar!

Linkėjimai,

UAB Rosena kolektyvas.


Komanda

Komanda

Savo srities profesionalai


Dainius Andruškevičius

Direktorius

Olga Saveljeva

Rytų ir Šiaurės Europos projektų vadovė

Rasa Vrubliauskaitė

Atstovas Prancūzijos teritorijoje

Eglė Gallo

Atstovė-teisininkė Italijos teritorijoje

+37061399833
Lietuvos