Atstovavimas Prancūzijoje

Loi Macron dekretas – Nuo 2016 metų liepos 1 dienos transporto įmonėms, dirbančioms Prancūzijoje, privaloma turėti atstovą, kuris turi teikti duomenis apie komandiruotų darbuotojų minimalų darbo užmokestį bei besąlygiškai bendrauti su Prancūzijos institucijomis.

Patikėję šią atsakomybę patyrusiems UAB ROSENA specialistams būsite tikri, jog viskas bus padaryta laiku ir teisingai.

Daugiau Susisiekti

Atstovavimas Vokietijoje

Nuo 2017 m liepos 1 d. pranešimus ( MiLoG) apie komandiruojamus į Vokietiją darbuotojus, reikia pateikti elektroniniu būdu. Nuoroda į svetainę rasite čia.

Pagal Vokietijos minimalaus darbo užmokesčio nuostatus, jei esate darbdavys, Jūs turėtumėte šiame portale pateikti informaciją apie savo darbuotojus, kurie vykdo pervežimus Vokietijoje. Vairuotojai gali būti registruojami komandiravimui ne ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui.

Daugiau Susisiekti

Atstovavimas Austrijoje

Nuo 2017 m. sausio 1 d. įmonės vykdančios kabotažinius pervežimus Austrijos teritorijoje, privalo prieš komandiruodami vairuotoją, užpildyti šį dokumentą. Nuoroda į svetainę rasite čia.

Vairuotojai gali būti registruojami komandiravimui ne ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui.

Daugiau Susisiekti

Atstovavimas Italijoje

Nuo 2016 metų gruodžio 26 d. transporto įmonėms, dirbančioms Italijoje ir vykdančioms kabotažinius pervežimus jos teritorijoje, privaloma turėti atstovą, kuris pildytų ir teiktų duomenis apie komandiruotų darbuotojų minimalų atlygį.

Komandiruotam darbuotojui pagal dekreto Nr. 36/216 privaloma su savimi turėti šiuos dokumentus...

Daugiau Susisiekti
+37061399833
Lietuvos